Hendrik Cornelis Kranenburg - Schapen

Hendrik Cornelis Kranenburg - Schapen kopen? Bied vanaf 100!
Hendrik Cornelis Kranenburg - Schapen kopen? Bied vanaf 100!Hendrik Cornelis Kranenburg - Schapen kopen? Bied vanaf 100!Hendrik Cornelis Kranenburg - Schapen kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Tomdehaan50

Lid sinds 2020
0 verkochte items
  • Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1997)
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 69 cm (h x b)
Lijst66 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van H. C. Kranenburg in onbeschadigde lijst.

Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1997)

Alle items van deze kunstenaar(5) Geplaatst door  Tomdehaan50

Lid sinds 2020
0 verkochte items
88 cm
66 cm
69 cm
46 cm

Starttijd:28-05-2020 om 12:01
Eindtijd:08-06-2020 om 20:18
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieIJsselstein , Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie