Hendrik de Laat - Grote ets St.Michielsgestel. Posthume druk. - Verkocht

Hendrik de Laat - Grote ets St.Michielsgestel. Posthume druk. kopen? Bied vanaf 40!
Hendrik de Laat - Grote ets St.Michielsgestel. Posthume druk. kopen? Bied vanaf 40!Hendrik de Laat - Grote ets St.Michielsgestel. Posthume druk. kopen? Bied vanaf 40!Hendrik de Laat - Grote ets St.Michielsgestel. Posthume druk. kopen? Bied vanaf 40!Hendrik de Laat - Grote ets St.Michielsgestel. Posthume druk. kopen? Bied vanaf 40!Hendrik de Laat - Grote ets St.Michielsgestel. Posthume druk. kopen? Bied vanaf 40!Hendrik de Laat - Grote ets St.Michielsgestel. Posthume druk. kopen? Bied vanaf 40!Hendrik de Laat - Grote ets St.Michielsgestel. Posthume druk. kopen? Bied vanaf 40!Hendrik de Laat - Grote ets St.Michielsgestel. Posthume druk. kopen? Bied vanaf 40!Hendrik de Laat - Grote ets St.Michielsgestel. Posthume druk. kopen? Bied vanaf 40!
  • Hendrik de Laat (1900-1980)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1928
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 33 cm (h x b)
Lijst63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageonbekend
Posthume druk.
Ingelijst afmetingen; 63 x 48 cm.
Afmetingen ets; 44 x 30 cm.
Prima staat.

zie de foto's.

Hendrik de Laat (1900-1980)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Centerfo
FA. (17)

526 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
48 cm
63 cm
33 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-11-2022 om 20:30
Eindtijd:26-11-2022 om 19:03
163bro55
26 nov. / 15:25
€ 40