Hendrik de Laat Ets Nijmegen - Verkocht

Hendrik de Laat  Ets  Nijmegen kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Hendrik de Laat  Ets  Nijmegen kopen? Bied vanaf 10!Hendrik de Laat  Ets  Nijmegen kopen? Bied vanaf 10!Hendrik de Laat  Ets  Nijmegen kopen? Bied vanaf 10!Hendrik de Laat  Ets  Nijmegen kopen? Bied vanaf 10!Hendrik de Laat  Ets  Nijmegen kopen? Bied vanaf 10!Hendrik de Laat  Ets  Nijmegen kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  pewami

Lid sinds 2017
16 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Hendrik de Laat (1900-1980)
TypeTekening / Aquarel
Hendrik de Laat (1900-1980),  gesign. r.o.,  Waaggebouw Nijmegen, kleine ets  19/100, 11 x 9 cm

Hendrik de Laat (1900-1980)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  pewami

Lid sinds 2017
16 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:24-02-2017 om 13:21
Eindtijd:03-03-2017 om 20:21
Theod
03 mrt. / 20:16
€ 10