Hendrik Hulk - olieverf - Twee zeilboten op river - Verkocht

Hendrik Hulk - olieverf - Twee zeilboten op river kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 500,00

Hendrik Hulk - olieverf - Twee zeilboten op river kopen? Bied vanaf 250!Hendrik Hulk - olieverf - Twee zeilboten op river kopen? Bied vanaf 250!Hendrik Hulk - olieverf - Twee zeilboten op river kopen? Bied vanaf 250!Hendrik Hulk - olieverf - Twee zeilboten op river kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Hendrik Hulk (1842-1937)

Olieverf op paneel, voorstellende twee zeilboten op (waarschijnlijk)  Het Zuider Buiten Spaarne.

Gesigneerd rechtsonder.

Paneelmaat 14 x 18 cm. Lijstmaat 26 x 30 cm.

Hendrik Hulk is geboren te Amsterdam in 1842 en overleden te Haarlem in 1937.

Dit item is verkocht voor 500,00
Starttijd:02-08-2015 om 21:32
Eindtijd:16-08-2015 om 22:02
Biedingen (14)
CvRijn
16 aug. / 21:56
€ 500
hannekesmits
16 aug. / 21:56
€ 495
CvRijn
16 aug. / 21:55
€ 475
hannekesmits
16 aug. / 21:55
€ 460
CvRijn
16 aug. / 21:51
€ 440
hannekesmits
16 aug. / 21:51
€ 420
CvRijn
16 aug. / 21:49
€ 400
hannekesmits
16 aug. / 21:49
€ 390
CvRijn
16 aug. / 21:45
€ 350
hannekesmits
16 aug. / 21:39
€ 330
CvRijn
16 aug. / 21:37
€ 310
hannekesmits
16 aug. / 21:35
€ 290
CvRijn
16 aug. / 21:29
€ 270
hannekesmits
16 aug. / 20:48
€ 250