Hendrik IJkelenstam, In de trein, Tekening 1917

Hendrik IJkelenstam, In de trein, Tekening 1917 kopen? Bied vanaf 25!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 25,00

Hendrik IJkelenstam, In de trein, Tekening 1917 kopen? Bied vanaf 25!Hendrik IJkelenstam, In de trein, Tekening 1917 kopen? Bied vanaf 25!Hendrik IJkelenstam, In de trein, Tekening 1917 kopen? Bied vanaf 25!Hendrik IJkelenstam, In de trein, Tekening 1917 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Hendrikus IJkelenstam (1897-1993)
TypeTekening / Aquarel

Tekening door Hendrik IJkelenstam

Voorstelling van twee dames op reis met de trein

Tekening losbladig onder passepartout, beeldmaat 15x11, p.p.maat 23x15,5

Gemonogrammeerd en gedateerd l.o. 'IJk' en '17'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:21-07-2017 om 15:33
Eindtijd:31-07-2017 om 15:33

Biedingen (1):

Robstaken
25 jul. / 17:39
€ 25