Hendrik Jan Visser - Kleurenzeefdruk STILLEVEN met FRUIT Handgesigneerd,

Hendrik Jan Visser - Kleurenzeefdruk STILLEVEN met FRUIT Handgesigneerd, kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1816 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Hendrik Jan Visser (1945)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70
Fraaie grote kleurenzeefdruk van Hendrik Jan Visser.

afmeting blad  75 x 54 cm  in zeer goede staat.

handgesigneerd en genummerd  oplage 70ex.

Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:17-04-2020 om 09:45
Eindtijd:15-05-2020 om 20:13

Biedingen (3):

WesleyBrandt
5 mei / 13:36
€ 5
herman1951
5 mei / 13:36
€ 3
WesleyBrandt
2 mei / 20:39
€ 1