Hendrik Lesage, Amsterdams Straatbeeld, Ets

Hendrik Lesage, Amsterdams Straatbeeld, Ets kopen? Bied vanaf 25!
Hendrik Lesage, Amsterdams Straatbeeld, Ets kopen? Bied vanaf 25!Hendrik Lesage, Amsterdams Straatbeeld, Ets kopen? Bied vanaf 25!Hendrik Lesage, Amsterdams Straatbeeld, Ets kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Hendrik Lesage (1885-1975)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Amsterdamse ets door Hendrik Lesage

Voorstelling van een typisch straathoekje

Gelijst, beeldmaat 20x14, lijstmaat 40x31

Niet gesigneerd

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd:03-10-2016 om 19:21
Eindtijd:10-10-2016 om 15:21
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieNederland