Hendrik Nijs - LAATSTE KEER Hendrik Nijs, Ingelijste gemengde techniek, 2000 - Verkocht

Hendrik Nijs - LAATSTE KEER Hendrik Nijs, Ingelijste gemengde techniek, 2000 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Hendrik Nijs - LAATSTE KEER Hendrik Nijs, Ingelijste gemengde techniek, 2000 kopen? Bied vanaf 1!Hendrik Nijs - LAATSTE KEER Hendrik Nijs, Ingelijste gemengde techniek, 2000 kopen? Bied vanaf 1!Hendrik Nijs - LAATSTE KEER Hendrik Nijs, Ingelijste gemengde techniek, 2000 kopen? Bied vanaf 1!Hendrik Nijs - LAATSTE KEER Hendrik Nijs, Ingelijste gemengde techniek, 2000 kopen? Bied vanaf 1!Hendrik Nijs - LAATSTE KEER Hendrik Nijs, Ingelijste gemengde techniek, 2000 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1165 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Hendrik Nijs (1958)

Laatste keer aangeboden op Kunstveiling.nl: Gemengde techniek (o.a pastel en acrylverf) op papier van Handrik Nijs, lo. gesigneerd en gedateerd (2000?). Ingelijst achter glas, 61x51 cm. Afm. beeld 40x30 cm. Het werk is in de lijst achter passeapartout geplaatst, hierop is hier en daar wat pastelpoeder terechtgekomen.

Verzending 15 euro, aangetekend 16,65

Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:22-06-2018 om 13:55
Eindtijd:06-07-2018 om 19:45
Biedingen (8)
5555
06 jul. / 19:36
€ 7
Koes
06 jul. / 19:36
€ 7
5555
06 jul. / 16:19
€ 6
Bouwman01
06 jul. / 16:19
€ 5
Bouwman01
06 jul. / 16:18
€ 4
5555
06 jul. / 16:18
€ 3
Bouwman01
06 jul. / 09:20
€ 2
Guushk
23 jun. / 10:29
€ 1