Hendrik van Bloem (1874-1960) - olieverf op paneel - landschap - Verkocht

Hendrik van Bloem (1874-1960) - olieverf op paneel - landschap kopen? Bied vanaf 410!

Verkoopprijs: € 410,00

Hendrik van Bloem (1874-1960) - olieverf op paneel - landschap kopen? Bied vanaf 410!Hendrik van Bloem (1874-1960) - olieverf op paneel - landschap kopen? Bied vanaf 410!Hendrik van Bloem (1874-1960) - olieverf op paneel - landschap kopen? Bied vanaf 410!Hendrik van Bloem (1874-1960) - olieverf op paneel - landschap kopen? Bied vanaf 410!Hendrik van Bloem (1874-1960) - olieverf op paneel - landschap kopen? Bied vanaf 410!Hendrik van Bloem (1874-1960) - olieverf op paneel - landschap kopen? Bied vanaf 410!

Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Hendrik van Bloem (1874-1960)

Een zeer fraai landschapsschilderij van de Nederlandse kunstenaar Hendrik van Bloem (1874-1960). Zeer mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 75,5 cm. x 59 cm. Paneelmaat: 50,5 cm. x 33 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is ook mogelijk.

Info:

Hendrik van BLOEM (Amsterdam, 1874 - Well (Limburg), 1960) kreeg onderricht aan de Quellinusschool (Teekenschool voor het Kunstambacht) en werkte daarna samen met Jan Maandag aan de decors v/d Nederlandse Opera. Na het winnen van diverse kunstprijzen kreeg hij drie jaar lang de Koninklijke subsidie voor Kunstenaars. Werkte veel samen met Geo Poggenbeek en Theoph. de Bock. Was prominent lid van zowel Pulchri alsook Arti. Diverse tentoonstellingen.

ZZLS

Dit item is verkocht voor 410,00
Starttijd:30-08-2017 om 20:50
Eindtijd:09-09-2017 om 20:50
paulusosewoudt
09 sep. / 14:05
€ 410