Hendrikus IJkelenstam - Stilleven met rozen - Verkocht

Hendrikus IJkelenstam - Stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Hendrikus IJkelenstam - Stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus IJkelenstam - Stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus IJkelenstam - Stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus IJkelenstam - Stilleven met rozen kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  artcol
FA. (6)

61 verkochte items
  • Hendrikus IJkelenstam (1897-1993)

Erg mooi stilleven van Hendrikus IJkelenstam . Gesigneerd rechtsonder (resten van signatuur)

Afmeting: 30 x 25 cm (39 x 34 cm ingelijst)  (geen restauraties en geen craquelé)

In naturalistische trant geschilderde stillevens vormen het leeuwendeel van Hendrikus IJkelenstams oeuvre. Ook maakte hij portretten en stadsgezichten, en was hij een begaafd graficus. Hij volgde een opleiding aan de Rijksschool voor Kunstnijverheid in Amsterdam en vervolgens aan de hoofdstedelijke Rijksacademie. IJkelenstam maakte een aantal studiereizen, onder meer naar Frankrijk, Spanje en Italië. Hij werd meerdere malen onderscheiden voor zijn werk, zowel in Nederland, België als Frankrijk. Hendrikus IJkelenstam was lid van de Amsterdamse kunstenaarssociëteiten 'De Onafhankelijken', 'St. Lucas' en 'De Brug'.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:22-04-2015 om 16:38
Eindtijd:29-04-2015 om 16:38
Feedbackmike
26 apr. / 20:32
€ 50