Hendrikus Roodenburg - (1895-1987), schitterende kleurenets uit 1941, van Rotterdam, gedetailleerd - Verkocht

Hendrikus Roodenburg - (1895-1987), schitterende kleurenets uit 1941, van Rotterdam, gedetailleerd kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Hendrikus Roodenburg - (1895-1987), schitterende kleurenets uit 1941, van Rotterdam, gedetailleerd kopen? Bied vanaf 85!Hendrikus Roodenburg - (1895-1987), schitterende kleurenets uit 1941, van Rotterdam, gedetailleerd kopen? Bied vanaf 85!Hendrikus Roodenburg - (1895-1987), schitterende kleurenets uit 1941, van Rotterdam, gedetailleerd kopen? Bied vanaf 85!Hendrikus Roodenburg - (1895-1987), schitterende kleurenets uit 1941, van Rotterdam, gedetailleerd kopen? Bied vanaf 85!Hendrikus Roodenburg - (1895-1987), schitterende kleurenets uit 1941, van Rotterdam, gedetailleerd kopen? Bied vanaf 85!Hendrikus Roodenburg - (1895-1987), schitterende kleurenets uit 1941, van Rotterdam, gedetailleerd kopen? Bied vanaf 85!Hendrikus Roodenburg - (1895-1987), schitterende kleurenets uit 1941, van Rotterdam, gedetailleerd kopen? Bied vanaf 85!Hendrikus Roodenburg - (1895-1987), schitterende kleurenets uit 1941, van Rotterdam, gedetailleerd kopen? Bied vanaf 85!Hendrikus Roodenburg - (1895-1987), schitterende kleurenets uit 1941, van Rotterdam, gedetailleerd kopen? Bied vanaf 85!Hendrikus Roodenburg - (1895-1987), schitterende kleurenets uit 1941, van Rotterdam, gedetailleerd kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  flokbluit
FA. (4)

154 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1941
TechniekEts
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 49 cm (h x b)
Lijst60 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenets/aquatint van H.E. Roodenburg (1895-1987)

Levendig werk waarop vele details te zien zijn.

Handgesigneerd: rechtsonder en gedateerd 1941.

Titel: Rotterdam met de Laurenskerk.

Afmetingen ets ca 49 cm breed en 40 cm hoog.

Inclusief lijst ca 69 cm breed en 60 cm hoog.

Hendrikus Elias Roodenburg, geboren in Den Haag 23 juli 1895. Woonde en werkte in Den Haag (ook in Rhenen, Noord Italië enz.) en sinds 1925 in Wassenaar.

Leerling van Ch.L.Ph. Zilcken, en ontwikkelde zich verder zelf. Schilderde, maar was vooral graficus (etsen, aquatinten en droge naald etsen), in naturalistische trant, landschappen, stillevens, bloemen en vooral bekend door zijn stadsgezichten. Genoot bekendheid als 'groot etser'.

Was lid van 'Arti et Amicitiae' en 'St. Lucas' te Amsterdam, van 'Pulchri Studio' in den Haag en van de B.B.K. (Pieter Scheen)

Het geheel verkeert in mooie staat met gebruikssporen die passen bij de leeftijd. Het passe-partout is wat vergeeld.

De ets wordt zorgvuldig verpakt en verzonden, uitsluitend binnen Europa.

In goede, gebruikte staat, passend bij de leeftijd van de ets.

Hendrikus Roodenburg (1895-1987)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  flokbluit
FA. (4)

154 verkochte items
69 cm
60 cm
49 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 97,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-10-2020 om 17:41
Eindtijd:25-10-2020 om 19:01
Nikolaas
25 okt. / 18:28
€ 85