Hendrikus Roodenburg - Aan de Dijk - Hindeloopen

Hendrikus Roodenburg - Aan de Dijk - Hindeloopen kopen? Bied vanaf 40!
Hendrikus Roodenburg - Aan de Dijk - Hindeloopen kopen? Bied vanaf 40!Hendrikus Roodenburg - Aan de Dijk - Hindeloopen kopen? Bied vanaf 40!Hendrikus Roodenburg - Aan de Dijk - Hindeloopen kopen? Bied vanaf 40!Hendrikus Roodenburg - Aan de Dijk - Hindeloopen kopen? Bied vanaf 40!Hendrikus Roodenburg - Aan de Dijk - Hindeloopen kopen? Bied vanaf 40!Hendrikus Roodenburg - Aan de Dijk - Hindeloopen kopen? Bied vanaf 40!Hendrikus Roodenburg - Aan de Dijk - Hindeloopen kopen? Bied vanaf 40!
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1933
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurets door Hendrik Roodenburg
Voorstelling getiteld: 'Aande dijk, Hindeloopen'
Losbladig, beeldmaat 20x29.5, bladmaat 23x32
Gesigneerd in potlood r.o.: 'H.E.Roodenburg'
Genummerd en getiteld in potlood l.o.: '83/Hindeloopen'
Literatuur: M.C.Roodenburg - H.E.Roodenburg, topografisch etser, GK.E-1933-5
Authenticiteit volledig gegarandeerd
De ets is egaal licht verkleurd

Openingsbod € 40
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd19-9-2023 om 15:03
Eindtijd24-9-2023 om 20:02