Hendrikus Roodenburg - Antwerpen - Verkocht

Hendrikus Roodenburg - Antwerpen kopen? Bied vanaf 1!
Hendrikus Roodenburg - Antwerpen kopen? Bied vanaf 1!Hendrikus Roodenburg - Antwerpen kopen? Bied vanaf 1!Hendrikus Roodenburg - Antwerpen kopen? Bied vanaf 1!Hendrikus Roodenburg - Antwerpen kopen? Bied vanaf 1!Hendrikus Roodenburg - Antwerpen kopen? Bied vanaf 1!Hendrikus Roodenburg - Antwerpen kopen? Bied vanaf 1!
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho met de OLV - kerk in Antwerpen. Fraai stadsgezicht.
Losbladig exemplaar.

Enkele golvingen in het papier; verder is het papier in goede conditie.

Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-08-2022 om 07:35
Eindtijd:17-08-2022 om 22:46
Biedingen (3)
Noudje
17 aug. / 22:39
€ 5
KurtHereygers
17 aug. / 22:39
€ 3
Noudje
17 aug. / 22:35
€ 1