Hendrikus Roodenburg - ets - Tjalken op de Rijn - Verkocht

Hendrikus Roodenburg - ets - Tjalken op de Rijn kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Hendrikus Roodenburg - ets - Tjalken op de Rijn kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus Roodenburg - ets - Tjalken op de Rijn kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus Roodenburg - ets - Tjalken op de Rijn kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd en gedateerd '14 rechtsonder. Initialen en datum 18 september 1914 in de plaat. Beeldmaat 13,8 x 15,5 cm. Bladmaat 22 x 25 cm. Losbladig.

Hendrikus Elias Roodenburg is geboren te Den Haag in 1895 en overleden aldaar in 1987.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:24-12-2015 om 23:10
Eindtijd:04-01-2016 om 20:15
mulders
04 jan. / 20:09
€ 50