Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets

Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus Roodenburg - Wipmolen aan het Maredijkje te Leiden, Ets kopen? Bied vanaf 50!
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1927
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 31 cm (h x b)
Lijst35 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageno 134
Ets door Hendrik Roodenburg
Voorstelling van een wipmolen aan het Maredijkje in Leiden
Gelijst, beeldmaat 24x31, lijstmaat 35x44
Gesigneerd in potlood r.o.: 'H.E.Roodenburg fec.'
Tevens getiteld, gemonogrammeerd en gedateerd r.o. in de druk: 'Leiden, HER 1927'
Genummerd en getiteld in potlood l.o.: '134 Leiden'
Literatuur: H.E.Roodenburg, Topografisch etser GK.E=1927-9'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Ets is egaal licht verkleurd

Hendrikus Roodenburg (1895-1987)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3258 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
44 cm
35 cm
31 cm
24 cm
Starttijd:25-09-2022 om 10:10
Eindtijd:02-10-2022 om 20:41
Openingsbod € 50
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa