Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1927 |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 31 cm (h x b) |
Incl. lijst | 35 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | no 134 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Ets is egaal licht verkleurd | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oegstgeest, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 25-9-2022 om 10:10 |
Eindtijd | 2-10-2022 om 20:41 |
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |