Hendrik Wilhelmus Last - Gezigt op het Spaarne te Haarlem 1846 - Verkocht

Hendrik  Wilhelmus Last - Gezigt op het Spaarne te Haarlem 1846 kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Hendrik  Wilhelmus Last - Gezigt op het Spaarne te Haarlem 1846 kopen? Bied vanaf 20!Hendrik  Wilhelmus Last - Gezigt op het Spaarne te Haarlem 1846 kopen? Bied vanaf 20!Hendrik  Wilhelmus Last - Gezigt op het Spaarne te Haarlem 1846 kopen? Bied vanaf 20!Hendrik  Wilhelmus Last - Gezigt op het Spaarne te Haarlem 1846 kopen? Bied vanaf 20!Hendrik  Wilhelmus Last - Gezigt op het Spaarne te Haarlem 1846 kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  ciscus_9com
FA. (2)

136 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
  • Hendrik Wilhelmus Last (1817-1873)
TypeGrafiek tot 1900
Jaartal1846
TechniekLitho
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen14.7 cm x 18.3 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
Mooie litho van H.W.Last  naar een schilderij van  B. J.  van Hove
gedrukt door  steendrukkerij  C. W. Mieling
afm papier 25,5 x 35 cm

Klein beetje verkleurd aan de randen

Hendrik Wilhelmus Last (1817-1873)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  ciscus_9com
FA. (2)

136 verkochte items
18.3 cm
14.7 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-05-2022 om 14:46
Eindtijd:25-05-2022 om 21:41
Bijns
12 mei / 17:53
€ 20