Henk Blokhuis - Lino "Helgenes 4"

Henk Blokhuis - Lino "Helgenes 4" kopen? Bied vanaf 40!
Henk Blokhuis - Lino "Helgenes 4" kopen? Bied vanaf 40!Henk Blokhuis - Lino "Helgenes 4" kopen? Bied vanaf 40!Henk Blokhuis - Lino "Helgenes 4" kopen? Bied vanaf 40!Henk Blokhuis - Lino "Helgenes 4" kopen? Bied vanaf 40!
  • Henk Blokhuis (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55.6 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/15
Fraaie lino van henk Blokhuis, gesigneerd, gedateerd, genummerd en getiteld in potlood.
verzending tussen twee platen, 8,25, aangetekend 10,20

verkleuring van blad door eerdere inlijsting, zie foto's

Henk Blokhuis (1936)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
50 cm
55.6 cm
Starttijd:22-10-2022 om 13:43
Eindtijd:03-11-2022 om 20:03
Openingsbod € 40
ObjectlocatieVoorthuizen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa