Henk de Looper - Verkocht

Henk de Looper kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2677 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Henk de Looper (1931-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Henk de Looper

Titel; Water

Techniek; ets

Oplage; 100 ex.

gesigneerd en genummerd

op geschept papier

nr. 15/100

Jaar; 1984

Uitgegeven door galerie Tussenwater

Henk de Looper (1931-1998)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2677 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:11-03-2017 om 10:20
Eindtijd:18-03-2017 om 10:20
geneugten
18 mrt. / 07:35
€ 20