Henk Dekker - A5249 - Scheveningen haven in de nevel

Henk Dekker - A5249 - Scheveningen haven in de nevel kopen? Bied vanaf 895!
Henk Dekker - A5249 - Scheveningen haven in de nevel kopen? Bied vanaf 895!Henk Dekker - A5249 - Scheveningen haven in de nevel kopen? Bied vanaf 895!Henk Dekker - A5249 - Scheveningen haven in de nevel kopen? Bied vanaf 895!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Henk Dekker (1897-1974)
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
Lijst50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Scheveningen haven in de nevel, olie op doek, gesigneerd r.o., beeldmaat 40x60, lijstmaat 50x70.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

Doek: oppervlaktevuil, vergeelde vernis. Lijst: slijtschade door de tijd, oppervlaktevuil

Henk Dekker (1897-1974)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
70 cm
50 cm
60 cm
40 cm

Starttijd:21-06-2019 om 16:23
Eindtijd:04-07-2019 om 19:32
Openingsbod€ 895
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier