Henk Deylius, zeefdruk 3/9

Henk Deylius, zeefdruk 3/9  kopen? Bied vanaf 20!

Henk Deylius, zeefdruk 3/9

Verkoopprijs: € 20,00

Henk Deylius, zeefdruk 3/9  kopen? Bied vanaf 20!Henk Deylius, zeefdruk 3/9  kopen? Bied vanaf 20!Henk Deylius, zeefdruk 3/9  kopen? Bied vanaf 20!Henk Deylius, zeefdruk 3/9  kopen? Bied vanaf 20!Henk Deylius, zeefdruk 3/9  kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Mathijs
FA. (2)

23 verkochte items
  • Henk Deijlius (1920)
GesigneerdHandgesigneerd

Henk Deylius

zeefdruk 3/9

ingelijst ja

formaat lijst 50/65

formaat werk 37/42

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:17-12-2014 om 18:23
Eindtijd:24-12-2014 om 18:23

Biedingen (1):

Armando
24 dec. / 14:39
€ 20