Henk Eikenaar - Carmen

Henk Eikenaar - Carmen kopen? Bied vanaf 30!
Henk Eikenaar - Carmen kopen? Bied vanaf 30!Henk Eikenaar - Carmen kopen? Bied vanaf 30!Henk Eikenaar - Carmen kopen? Bied vanaf 30!Henk Eikenaar - Carmen kopen? Bied vanaf 30!Henk Eikenaar - Carmen kopen? Bied vanaf 30!Henk Eikenaar - Carmen kopen? Bied vanaf 30!Henk Eikenaar - Carmen kopen? Bied vanaf 30!Henk Eikenaar - Carmen kopen? Bied vanaf 30!Henk Eikenaar - Carmen kopen? Bied vanaf 30!Henk Eikenaar - Carmen kopen? Bied vanaf 30!Henk Eikenaar - Carmen kopen? Bied vanaf 30!Henk Eikenaar - Carmen kopen? Bied vanaf 30!Henk Eikenaar - Carmen kopen? Bied vanaf 30!Henk Eikenaar - Carmen kopen? Bied vanaf 30!
  • Henk Eikenaar (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Conditie: uitstekend. Klein vouwtje in hoek vel en vlekjes onderaan vel, zie foto.
Hand gesigneerd in potlood.
Editie: 7 / 50.
Papiersoort: Zerkali.
Afmetingen: Vel: 76 x 55 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Henk Eikenaar (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1477 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
56 cm
76 cm
Starttijd:13-08-2022 om 22:24
Eindtijd:21-08-2022 om 22:28
Openingsbod € 30
ObjectlocatieNuenen, Nederland