Henk Erkelens, materieschilderij - Verkocht

Henk Erkelens, materieschilderij kopen? Bied vanaf 130!

Verkoopprijs: € 130,00

Henk Erkelens, materieschilderij kopen? Bied vanaf 130!Henk Erkelens, materieschilderij kopen? Bied vanaf 130!Henk Erkelens, materieschilderij kopen? Bied vanaf 130!Henk Erkelens, materieschilderij kopen? Bied vanaf 130!Henk Erkelens, materieschilderij kopen? Bied vanaf 130!Henk Erkelens, materieschilderij kopen? Bied vanaf 130!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1166 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
  • Henk Erkelens (1937-2011)

Materieschilderij op paneel, o.a klei en acryl, van Henk Erkelens, r.o gesigneerd en gedateerd 1990. Ingelijst, afm. 90x60 cm.

Geobsedeerd door klei, begon keramist Henk Erkelens in de tachtiger jaren klei en andere grondsoorten te mengen met kunsthars, cement, acrylaten en pigmenten, soms verwerkte hij ook koper. Hiermee creëerde hij innerlijke landschappen, zijn werkelijkheid die zijn weerslag vond in materieschilderijen. De mooie en interessante vormentaal die gecomponeerd werd, was geïnspireerd door de streken die hij bezocht (‘mijn kleine ontdekkingsreizen’ noemde hij ze) en de omgeving waarin hij woonde. De laatste jaren was dat het laaggebergte van de Limousin in het midden van Frankrijk. Dit zeer oude geërodeerde landschap, de oerstenen en rotspartijen, de rust van deze streek, de intense kleuren van de natuur, dit alles vormde een bezinksel in zijn geest. Maar ook de eeuwenoude kerkjes met door schimmels aangetaste muren, de fresco's of de bladderende, verbleekte restanten daarvan, vormden de voedingsbodem van zijn werk.

meer over de kunstenaar: http://www.henkerkelens.nl/contents/nl/about.html

Verzending buiten Nederland niet mogelijk.

Dit item is verkocht voor 130,00
Starttijd:22-03-2018 om 20:24
Eindtijd:06-04-2018 om 20:24
MvG
06 apr. / 01:56
€ 130