Auke de Vries - zonder titel [serie 3 tekeningen]
Edward Hald - Slip Graal' kom/snoepschaal op voet.
Jacques Pijnenborg - Stilleven van uien en schaal
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
11 schetsen/ tekeningen van Henk Henriet 1903-1945.
2x gesigneerd door Henk Henriet.
Map met tekeningen was ooit eigendom van voormalig kunsthandelaar DirkHoogendijk.
Allen in passe partout.
Formaten van tot 25x30cm tot 35x50cm zonder passapartou .
Voor meer foto,s of info kunt u mij mailen.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 22-4-2018 om 15:28 |
Eindtijd | 29-4-2018 om 15:28 |