Iedere maandag een Special
Chris Britz - Twee handgesigneerde offset-lithografiën: Ronaldo, George Weah
Niet of onleesbaar gesigneerd - tekening van landschap op papier - Sylvi Sluijter (zie uitleg) - 1991
Cor Bouter - koeien melken
Niet of onleesbaar gesigneerd - tekening van landschap op papier - Sylvi Sluijter (zie uitleg) - 1990