FA. (1)

Henk Jan Gijselman. Berglandschap Davos (naar Jan Wiegers)

Henk Jan Gijselman. Berglandschap Davos (naar Jan Wiegers) kopen? Bied vanaf 375!
Henk Jan Gijselman. Berglandschap Davos (naar Jan Wiegers) kopen? Bied vanaf 375!Henk Jan Gijselman. Berglandschap Davos (naar Jan Wiegers) kopen? Bied vanaf 375!

Henk Gijselman

Geplaatst door  MooiVoorThuis
FA. (2)

42 verkochte items
  • Henk Gijselman

Prachtig ingelijst werk van de Nederlandse kunstenaar Henk Jan Gijselman.

Olieverf op doek 80 x 60 cm.

Het werk kan voor u bied bezichtigd worden in het atelier van de kunstenaar te Laren.

Neem contact op voor een afspraak via de link "vraag de verkoper"

Als jongen ging Henk Gijselman met zijn vader  (makelaar taxateur in kunst, antiek en inboedelgoederen) mee naar ateliers van kunstenaars als de Amsterdamse Joffers en die van de Bergense en Larense School. Jarenlang heeft hij over hun schouders en die van restaurateurs meegekeken en hun technieken in zich opgenomen.

De afgelopen twintig jaar heeft hij steeds meer tijd gevonden om zelf te schilderen. Hij laat zich daarbij vooral inspireren door de impressionisten en werken uit het begin van de twintigste eeuw. Dat kunnen interieurs, landschappen of stillevens zijn. Hij schildert uitsluitend met olieverf, sinds een kleine twee jaar ook regelmatig in zijn atelier in midden Zweden.

Henk Gijselman

Geplaatst door  MooiVoorThuis
FA. (2)

42 verkochte items
Starttijd:10-10-2016 om 09:48
Eindtijd:24-10-2016 om 09:48
Openingsbod€ 375
ObjectlocatieNederland