Henk Kuijpers - Kalami

Henk Kuijpers - Kalami kopen? Bied vanaf 25!
Henk Kuijpers - Kalami kopen? Bied vanaf 25!Henk Kuijpers - Kalami kopen? Bied vanaf 25!Henk Kuijpers - Kalami kopen? Bied vanaf 25!Henk Kuijpers - Kalami kopen? Bied vanaf 25!Henk Kuijpers - Kalami kopen? Bied vanaf 25!Henk Kuijpers - Kalami kopen? Bied vanaf 25!Henk Kuijpers - Kalami kopen? Bied vanaf 25!Henk Kuijpers - Kalami kopen? Bied vanaf 25!Henk Kuijpers - Kalami kopen? Bied vanaf 25!Henk Kuijpers - Kalami kopen? Bied vanaf 25!Henk Kuijpers - Kalami kopen? Bied vanaf 25!Henk Kuijpers - Kalami kopen? Bied vanaf 25!
  • Henk Kuijpers (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage130
Conditie: uitstekend. Licht deukje links boven vel, zie foto.
Oplage: 87/130.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Henk Kuijpers (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
80 cm
75 cm
Starttijd:10-11-2022 om 20:31
Eindtijd:17-11-2022 om 22:23
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNuenen,  Nederland