Henk Kuijpers - Nisaki

Henk Kuijpers - Nisaki kopen? Bied vanaf 30!

Henk Kuijpers - Nisaki

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk Kuijpers - Nisaki kopen? Bied vanaf 30!Henk Kuijpers - Nisaki kopen? Bied vanaf 30!Henk Kuijpers - Nisaki kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

937 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Henk Kuijpers (1958)
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Kuijpers schildert vaak het Griekse landschap.

Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-01-2020 om 15:41
Eindtijd:02-02-2020 om 19:02

Biedingen (1):

Manoel
31 jan. / 19:53
€ 30