Henk Kuijpers, zeefdruk op papier, Titel: - Verkocht

Henk Kuijpers, zeefdruk op papier, Titel:  kopen? Bied vanaf 30!
Henk Kuijpers, zeefdruk op papier, Titel:  kopen? Bied vanaf 30!Henk Kuijpers, zeefdruk op papier, Titel:  kopen? Bied vanaf 30!Henk Kuijpers, zeefdruk op papier, Titel:  kopen? Bied vanaf 30!
  • Henk Kuijpers (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: " Mouzaki "

Afmetingen: Beeld: H: 69 cm B: 107 cm (Blad: 85 cm x 120 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 107/175
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat

Henk Kuijpers (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

952 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:21-04-2015 om 21:45
Eindtijd:28-04-2015 om 21:45
Armando
28 apr. / 19:50
€ 30