Henk Kuijpers, zeefdruk op papier, Titel: - Verkocht

Henk Kuijpers, zeefdruk op papier, Titel: kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Henk Kuijpers, zeefdruk op papier, Titel: kopen? Bied vanaf 40!Henk Kuijpers, zeefdruk op papier, Titel: kopen? Bied vanaf 40!Henk Kuijpers, zeefdruk op papier, Titel: kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Henk Kuijpers (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ A9 Andrea “
Afmetingen beeld: h. 66 cm x b. 54 cm (Blad: 81 cm x 75 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 8/130
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat,

Henk Kuijpers (1958)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:03-05-2015 om 21:10
Eindtijd:12-05-2015 om 21:10
luthart
12 mei / 06:42
€ 40