henk Kuijpers, zeefdruk op papier, Titel - Verkocht

henk Kuijpers, zeefdruk op papier, Titel  kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Henk Kuijpers (1958)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: " Drograti "

Afmetingen:Blad: 31 cm x 103 cm)
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 75/150
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:09-07-2015 om 17:32
Eindtijd:16-07-2015 om 17:32
1605_frijters
16 jul. / 10:17
€ 35