Henk Meijer - Zonder titel

Henk Meijer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 399!
Henk Meijer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 399!Henk Meijer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 399!Henk Meijer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 399!

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

127 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Henk Meijer (1884-1970)
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 78 cm (h x b)
Lijst72 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig bloemstilleven met azalea's. Dit werk behoort tot de beste 10% van Henk Meijer zijn oeuvre.

Conditie van het schilderij zeer goed, conditie van de lijst goed.

Henk Meijer (1884-1970)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

127 verkochte items
90 cm
72 cm
78 cm
60 cm
Sluit over 2d 11u 35m 25s
Openingsbod€ 399
ObjectlocatieBreda, Nederland
Starttijd:31-07-2022 om 16:53
Eindtijd:14-08-2022 om 16:22