henk mommaas: tentoonstelling smelik&stokking pulchri 1991

henk mommaas: tentoonstelling smelik&stokking pulchri 1991 kopen? Bied vanaf 2500!
henk mommaas: tentoonstelling smelik&stokking pulchri 1991 kopen? Bied vanaf 2500!henk mommaas: tentoonstelling smelik&stokking pulchri 1991 kopen? Bied vanaf 2500!

Geplaatst door  michelek

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Henk Mommaas (1946)
TypeTekening / Aquarel

Inhoud 25 fotolithografieen van schilderijen en tekeningen.

25 cm bij 37.5 cm

Het is de 1ste druk map 1.

Deze map hebben we persoonlijk gehad van Henk Mommaas.

Starttijd:12-04-2014 om 15:56
Eindtijd:26-04-2014 om 15:56
Openingsbod€ 2500
ObjectlocatieNederland