Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. - Verkocht

Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 500!
Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 500!Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 500!Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 500!Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 500!Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 500!Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 500!Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 500!Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 500!Henk Munnik - Figuren op het strand van Scheveningen. kopen? Bied vanaf 500!
  • Henk Munnik (1912-1997)
DragerPaneel
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 19 cm (h x b)
Lijst28 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooi werk van deze Haagse kunstenaar.

Dit item is verkocht voor 690,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-12-2022 om 11:01
Eindtijd:04-01-2023 om 14:15
NorbertDemu
04 jan. / 14:07
€ 600