Henk Olijve: Olieverf op paneel - verso gesigneerd - 2008 - Verkocht

Henk Olijve: Olieverf op paneel - verso gesigneerd - 2008 kopen? Bied vanaf 900!

Verkoopprijs: € 900,00

Henk Olijve: Olieverf op paneel - verso gesigneerd - 2008 kopen? Bied vanaf 900!Henk Olijve: Olieverf op paneel - verso gesigneerd - 2008 kopen? Bied vanaf 900!Henk Olijve: Olieverf op paneel - verso gesigneerd - 2008 kopen? Bied vanaf 900!Henk Olijve: Olieverf op paneel - verso gesigneerd - 2008 kopen? Bied vanaf 900!Henk Olijve: Olieverf op paneel - verso gesigneerd - 2008 kopen? Bied vanaf 900!

Geplaatst door  Hylario
FA. (2)

15 verkochte items
  • Henk Olijve (1965)

Werk verkeert in uitstekende conditie en is onbeschadigd.

Henk Olijve (Eindhoven, 1965)

Formaat 100 x 123 cm (geen omlijsting)
Schilderij is te zien geweest in galerie The Living Room, Amsterdam. (tentoonstelling Bauarbeit 2008)
Bij dit werk wordt (indien gewenst) het boekje "Henk Olijve" meegeleverd.

Het paneel is bij voorkeur op te halen. Bezorging door koerier in overleg.

Dit item is verkocht voor 900,00
Starttijd:30-10-2016 om 15:01
Eindtijd:06-11-2016 om 15:01
perche
30 okt. / 15:17
€ 900