Henk Olijve: olieverf op paneel, - Verkocht

Henk Olijve: olieverf op paneel,  kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 450,00

Henk Olijve: olieverf op paneel,  kopen? Bied vanaf 450!Henk Olijve: olieverf op paneel,  kopen? Bied vanaf 450!Henk Olijve: olieverf op paneel,  kopen? Bied vanaf 450!Henk Olijve: olieverf op paneel,  kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  Hylario
FA. (2)

15 verkochte items
  • Henk Olijve (1965)

Henk Olijve

(Eindhoven 1965)

Paneel 2008 (70 x 92 cm, niet ingelijst)

titel: Atelier

Uitstekende conditie (geen beschadigingen). Werk is o.a. te zien geweest in galerie The Living Room (Amsterdam)

Werken van Henk Olijve zijn opgenomen in diverse collecties waaronder Caldic (museum Voorlinden) Noordbrabants Museum en Gemeentemuseum Helmond

Henk Olijve (1965)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Hylario
FA. (2)

15 verkochte items
Dit item is verkocht voor 450,00
Starttijd:27-10-2016 om 16:59
Eindtijd:01-11-2016 om 15:59
perche
27 okt. / 21:25
€ 450