Prachtig werk van Henk Poeder 1964 betreft een Ijsvogel op winterse tak schilderij is rechts onder gesigneerd h poeder ( zie ook voor info rijks kunst en documentaties in Denhaag )
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00