Henk Poeder - Muisjes in de sneeuw

Henk Poeder - Muisjes in de sneeuw kopen? Bied vanaf 55!
Henk Poeder - Muisjes in de sneeuw kopen? Bied vanaf 55!Henk Poeder - Muisjes in de sneeuw kopen? Bied vanaf 55!Henk Poeder - Muisjes in de sneeuw kopen? Bied vanaf 55!Henk Poeder - Muisjes in de sneeuw kopen? Bied vanaf 55!
  • Henk Poeder (1964)
Jaartal2015
DragerPaneel
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 cm x 18 cm (h x b)
Lijst18 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk werk van henkpoeder 1964 betreft twee muisjes die plezier hebben in de sneeuw schilderij is links onder gesigneerd h poeder (zie ook rijks kunst en documentaties in Denhaag ook de site van rkd )

Door Henk poeder1964  gemaakt

Henk Poeder (1964)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

214 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
23 cm
18 cm
18 cm
13 cm
Sluit over 3d 9u 22m 55s
Openingsbod€ 55
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEde,  Nederland
Starttijd:25-11-2022 om 06:57
Eindtijd:04-12-2022 om 22:47