FA. (5)

Henk Poeder - Winterlandschap

Henk Poeder - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 79!
Henk Poeder - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 79!Henk Poeder - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 79!Henk Poeder - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 79!Henk Poeder - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 79!Henk Poeder - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 79!Henk Poeder - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 79!Henk Poeder - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

207 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Henk Poeder (1964)
DragerHardboard
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst38 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op painterboard gesigneerd h poeder lo prachtig romantisch landschap met vallende sneeuw vlokken  en bevroren berkje en bruggetje

Door Henk poeder 1964

Henk Poeder (1964)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  hpoeder
FA. (9)

207 verkochte items
48 cm
38 cm
40 cm
30 cm
Starttijd:24-11-2018 om 20:30
Eindtijd:01-12-2018 om 21:46
Openingsbod€ 79
Objectlocatieede, Nederland