Henk Rongen - Zeefdruk "structuur"

Henk Rongen - Zeefdruk "structuur" kopen? Bied vanaf 50!
Henk Rongen - Zeefdruk "structuur" kopen? Bied vanaf 50!Henk Rongen - Zeefdruk "structuur" kopen? Bied vanaf 50!Henk Rongen - Zeefdruk "structuur" kopen? Bied vanaf 50!Henk Rongen - Zeefdruk "structuur" kopen? Bied vanaf 50!Henk Rongen - Zeefdruk "structuur" kopen? Bied vanaf 50!Henk Rongen - Zeefdruk "structuur" kopen? Bied vanaf 50!
  • Henk Rongen (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/10
Zeefdruk van Henk Rongen getiteld structuur handgesigneerd en genummerd 9/10. 75 cm breed en 75 cm hoog op dikker harde karton. Niet ingelijst. In redelijke staat. Het werk verdient een mooie lijst en een plaats op de muur van een liefhebber.
ConditieRedelijk

Conditie is redelijk

Henk Rongen (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  maurice1968
FA. (1)

Lid sinds 2018
25 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
75 cm
75 cm
Starttijd:28-07-2022 om 22:34
Eindtijd:11-08-2022 om 22:41
Openingsbod € 50
ObjectlocatieSittard, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa