Henk Timmers - origineel werk (stijlvol gelijst!)

Henk Timmers - origineel werk (stijlvol gelijst!) kopen? Bied vanaf 155!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Henk Timmers (1915-1990)
TechniekAcryl
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
Lijst41 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Henk Timmers z.t.Specificaties:
  • Kunstenaar:Henk Timmers
  • Afmeting:Beeldformaat: 20 x 20 cm
  • Maat lijst:37 x 41 cm
  • Handgesigneerd:Ja, rechtsonder
  • Lijst:Aluminium lijst en dubbele passepartout
  • Techniek:Acrylverf
  • Zeer stijlvol ingelijst met dubbele passepartout en aluminium lijst
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Henk Timmers (1915-1990)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

448 verkochte items
37 cm
41 cm
20 cm
20 cm

Starttijd:09-01-2021 om 07:45
Eindtijd:16-01-2021 om 22:12
Openingsbod€ 155
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa