Henk van der Haar, ets: In Frankrijk - Verkocht

Henk van der Haar, ets: In Frankrijk kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 45,00

Henk van der Haar, ets: In Frankrijk kopen? Bied vanaf 40!Henk van der Haar, ets: In Frankrijk kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Evelyn
FA. (4)

262 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Henk van der Haar (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

ets uit 1975, oplage 25 ex.

beeldformaat 330 x 330 mm., papierformaat 440 x 430 mm.

gesigneerd met potlood

verzendkosten 7,50, zonder kosten in Utrecht af te halen

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:23-10-2013 om 17:12
Eindtijd:03-11-2013 om 16:12
Biedingen (2)
hajo31
03 nov. / 16:04
€ 45
tverbeek
23 okt. / 20:43
€ 40