Henk van der Haar, ets, In Frankrijk - Verkocht

Henk van der Haar, ets, In Frankrijk kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  iledere
FA. (14)

458 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Henk van der Haar (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Henk van der Haar, ets uit 1975.

titel: In Frankrijk.

oplage 25.

beeldformaat 32.3 x 32.3 cm.

bladformaat 41.5 x 41.5 cm.

de ets is niet ingelijst.

kosten verzending in NL € 8.25

Henk van der Haar (1950)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  iledere
FA. (14)

458 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:23-04-2014 om 12:10
Eindtijd:30-04-2014 om 12:10
Biedingen (2)
Aleph
30 apr. / 10:28
€ 50
tverbeek
30 apr. / 09:07
€ 45