Henk van der Haar, ets: Zaterdagmiddag - Verkocht

Henk van der Haar, ets: Zaterdagmiddag kopen? Bied vanaf 40!
Henk van der Haar, ets: Zaterdagmiddag kopen? Bied vanaf 40!Henk van der Haar, ets: Zaterdagmiddag kopen? Bied vanaf 40!
  • Henk van der Haar (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

deze ets is gedrukt van 2 etsplaten op een vel papier

beeldformaat 460 x 325 mm.

met potlood gesigneerd, oplage 25, 1975

verzendkosten 7,50, zonder kosten in Utrecht af te halen

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:25-09-2013 om 15:25
Eindtijd:04-10-2013 om 15:25
Biedingen (4)
Melle
04 okt. / 15:07
€ 50
Pennarts
03 okt. / 22:09
€ 45
marcus502
03 okt. / 22:09
€ 45
Pennarts
02 okt. / 22:48
€ 40