HENK VAN DER HAAR - groot abstract werk in kleine oplage - GESIGNEERD. - Verkocht

HENK VAN DER HAAR - groot abstract werk in kleine oplage - GESIGNEERD. kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,00

HENK VAN DER HAAR - groot abstract werk in kleine oplage - GESIGNEERD. kopen? Bied vanaf 80!HENK VAN DER HAAR - groot abstract werk in kleine oplage - GESIGNEERD. kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
  • Henk van der Haar (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Betreft een groot abstract werk "het oog" in een kleine oplage van 50. Dit is exemplaar nr. 2 en is mooi geframed in een hagelwit zuurvrije passepartout. Het werk verkeert in onberispelijke staat en kan zondermeer direct worden ingelijst. Het werk is in potlood gesigneerd door de kunstenaar.

Maat: 60x80 cm, inclusief passepartout.

Henk van der Haar (1950)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:26-03-2015 om 11:22
Eindtijd:06-04-2015 om 12:22
173296
05 apr. / 22:41
€ 80