Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk van Henk van der Plas (1936-2009). Gesigneerd met potlood.
U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor in Gorinchem en na afloop van de veiling ophalen of per aangetekende post toegestuurd krijgen. Ophalen met passe partout, verzenden zonder.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 24-10-2022 om 17:05 |
Eindtijd | 29-10-2022 om 10:52 |