Henk van der Plas - Geometrisch patroon - Verkocht

Henk van der Plas - Geometrisch patroon kopen? Bied vanaf 25!
Henk van der Plas - Geometrisch patroon kopen? Bied vanaf 25!Henk van der Plas - Geometrisch patroon kopen? Bied vanaf 25!
  • Henk van der Plas (1936-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Henk van der Plas (1936-2009).  Gesigneerd met potlood.
U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor in Gorinchem en na afloop van de veiling ophalen of per aangetekende post toegestuurd krijgen. Ophalen met passe partout, verzenden zonder.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Henk van der Plas (1936-2009)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97)

2577 verkochte items
Alle items van deze verkoper (470)
45 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 26,45 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2022 om 11:03
Eindtijd:11-10-2022 om 13:56
sleeuwen
11 okt. / 10:01
€ 23