Henk van der Vet - zeefdruk, uitgave Fokker 1985, ingelijst

Henk van der Vet - zeefdruk, uitgave Fokker 1985, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk van der Vet - zeefdruk, uitgave Fokker 1985, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Henk van der Vet - zeefdruk, uitgave Fokker 1985, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Henk van der Vet - zeefdruk, uitgave Fokker 1985, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Henk van der Vet - zeefdruk, uitgave Fokker 1985, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Henk van der Vet - zeefdruk, uitgave Fokker 1985, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Henk van der Vet - zeefdruk, uitgave Fokker 1985, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Henk van der Vet - zeefdruk, uitgave Fokker 1985, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Henk van der Vet - zeefdruk, uitgave Fokker 1985, ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

362 verkochte items
  • Henk van der Vet (1939)
Jaartal1985
StijlStreet Art
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 33 cm (h x b)
Lijst45 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk van Henk van der Vet, aanbieding Fokker t.g.v. 200e F16 voor Nederland.
Formaat incl. 45 x 35 cm, in de druk gesigneerd r.o.
Achterop van label voorzien.
In aluminium lijst.

Henk van der Vet (1939)

Alle items van deze kunstenaar(9) Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

362 verkochte items
35 cm
45 cm
33 cm
43 cm

Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:15-06-2020 om 08:40
Eindtijd:03-08-2020 om 20:26

Biedingen (4):

estrel4
3 aug. / 20:13
€ 5
EdHagebeuk
3 aug. / 20:13
€ 5
estrel4
3 aug. / 08:05
€ 3
Arrt
2 aug. / 15:02
€ 1