Henk van der Vet - zeefdruk van foto: Karel Appel en vrouw - 1976 -oplage: 5 - Verkocht

Henk van der Vet - zeefdruk van foto: Karel Appel en vrouw - 1976 -oplage: 5 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Henk van der Vet - zeefdruk van foto: Karel Appel en vrouw - 1976 -oplage: 5 kopen? Bied vanaf 75!Henk van der Vet - zeefdruk van foto: Karel Appel en vrouw - 1976 -oplage: 5 kopen? Bied vanaf 75!Henk van der Vet - zeefdruk van foto: Karel Appel en vrouw - 1976 -oplage: 5 kopen? Bied vanaf 75!Henk van der Vet - zeefdruk van foto: Karel Appel en vrouw - 1976 -oplage: 5 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (314)
  • Henk van der Vet (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeldzame zeefdruk van Henk van der Vet uit 1976. Titel: Karel Appel met vrouw. Nummer: 4/5.  Afmetingen blad: H70 x b85 cm. Afmetingen voorstelling: H50 x b75 cm.  Herkomst: nalatenschap Henk van der Vet. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. De verzendkosten zijn wat hoger, omdat het werk op dik papier is gedrukt. Hierdoor moet het in een groete koker worden verzonden.

Verzendkosten voor België zijn 22,50 euro.

Conditie: in goede staat.

ZZFOT

Henk van der Vet (1939)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:17-11-2017 om 17:24
Eindtijd:24-11-2017 om 21:24
Jularka
22 nov. / 13:41
€ 75