Henk van Leeuwen - Z25, Huis op de Veluwe

Henk van Leeuwen - Z25, Huis op de Veluwe kopen? Bied vanaf 250!
Henk van Leeuwen - Z25, Huis op de Veluwe kopen? Bied vanaf 250!Henk van Leeuwen - Z25, Huis op de Veluwe kopen? Bied vanaf 250!Henk van Leeuwen - Z25, Huis op de Veluwe kopen? Bied vanaf 250!Henk van Leeuwen - Z25, Huis op de Veluwe kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Henk van Leeuwen (1890-1972)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen34.5 cm x 45 cm (h x b)
Lijst55 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Z25, H. van Leeuwen, olie op doek, r.o. gesigneerd, Huis op de Veluwe, doekmaat 34,5 x 45 cm, lijstmaat 55 x 64 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.

ConditieRedelijk

Doek bevat vergeelde vernis, oppervlaktevuil. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Henk van Leeuwen (1890-1972)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
64 cm
55 cm
45 cm
34.5 cm

Starttijd:06-08-2020 om 16:28
Eindtijd:13-08-2020 om 20:12
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier