Henk van Vessem - 'Het Verlangen naar Duurzaamheid'

Henk van Vessem - 'Het Verlangen naar Duurzaamheid' kopen? Bied vanaf 75!
  • Henk van Vessem (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
'Het Verlangen naar Duurzaamheid'

Techniek:Zeefdruk, genummerd 19/150

Henk van Vessem maakt zowel in Nederland als daarbuiten furore met zijn fel gekleurde, lyrisch abstracte olieverven. De doeken zijn overweldigend door hun dynamische beweging.
Hoewel zijn schilderijen abstract zijn, zijn er vormen in te vinden, die vanzelf ontstaan zijn.

Henk van Vessem (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

577 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
45 cm
65 cm
Starttijd:03-09-2022 om 10:01
Eindtijd:13-09-2022 om 22:48
Openingsbod € 75
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België